Téma

Ředitelka Nová ekonomika o.p.s. Leona Gergelová Šteigrová

admin dne 2.6.2014 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ředitelka Nová ekonomika o.p.s. Leona Gergelová Šteigrová

“Všechny věci jsou řešeny včas, kvalitně, bez jakýchkoli problémů. Je příjemné vědět, že se člověk může na služby 100% spolehnout, nemusí je zbytečně kontrolovat či se jim jako laik pokoušet detailně porozumět – mám tak mnohem víc času na jiné věci.”


Na konci roku 2012 jsme hledali organizaci, která by byla schopna ekonomicky a administrativně řídit projekt financovaný z Evropského sociálního fondu. Na základě doporučení a zjištěných referencí jsme se rozhodli pro spolupráci s Aisis, o.s..

 Již od začátku spolupráce jsme měli pocit, že jsme tuto oblast svěřili do správných rukou. Věděli jsme, že v projektech mohou vzniknout neuznatelné náklady a mnohdy tomu zkrátka nejde (s přiměřeným úsilím) zabránit. AISIS však konzultoval s poskytovatelem dotace klíčové aspekty projektu a dal jasná pravidla a záruky za dokumentaci všech výdajů projektu tak, abychom se v tomto cítili bezpečně. Samozřejmě mimo počátečního nastavení nám kolegové z AISISu i v průběhu projektu pomáhají, kontrolují, upozorňují na možná rizika a zároveň navrhují řešení.

Dále AISIS po celou dobu projektu odpovídal za plánování rozpočtu a reporting jeho plnění včetně detailních dat pro naše rozhodování, monitorování projektu zajišťoval i směrem k poskytovateli dotace včetně zpracování monitorovacích zpráv. My jsme se poté mohli věnovat především obsahu projektu.

Po příjemném počátku spolupráce jsme poté předali AISISu do správy i vedení účetnictví, mezd a kompletní personalistiky naší organizace.

adminŘeditelka Nová ekonomika o.p.s. Leona Gergelová Šteigrová