Téma

Edita Kozinová – předsedkyně výkonné rady, Unie center pro rodinu a komunitu o.s.

admin dne 26.4.2016 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Edita Kozinová – předsedkyně výkonné rady, Unie center pro rodinu a komunitu o.s.

“Jsme nezisková organizace a chceme se plně soustředit na naše poslání. Záměrně držíme podpůrné procesy včetně ekonomické agendy na nezbytném minimu pozornosti, proto využíváme služeb partnerské organizace AISIS.“

Víme, že ekonomická stránka našich aktivit je v dobrých rukách i že nás přátelský hlas upozorní, když přihořívá, a chytrá hlava poradí, když hoří. V současnosti máme dostatečný přehled o finanční situaci jednotlivých projektů i celé organizace. Z hromady nesourodých dat máme informace, podle kterých můžeme relevantně rozhodovat. Velmi si ceníme pravidelnosti i rychlosti v komunikaci,otevřeného jednání a sdílení zkušeností.

Unie center byla partnerem AISISu v projektu Gramotnost.CZ, kde jsme se dohodli, že ekonomickou administrativu projektu zajistí AISIS coby příjemce dotace. Když jsme se jako organizace rozrostli, celkem přirozeně jsem začali využívat ekonomických a účetních služeb AISISu i pro další projekty. Zjistili jsme, že nám AISIS dokáže dobře poradit i ve strategických otázkách naší organizace, a kromě administrace jsme začali využívat i služeb finančního managementu a vedení účetnictví.

adminEdita Kozinová – předsedkyně výkonné rady, Unie center pro rodinu a komunitu o.s.